Prijslijst

De onderstaande prijslijst voor onze groepsaccommodatie is gebaseerd op het tarief van 2018 en 2019.

Type verblijf20182019
Zelfverzorging13,7514,00
Logies / Ontbijt19,5020,00
Half pension28,5029,00
Vol pension34,5035,00
Daggasten5,005,00

Voor bovenstaande prijslijst gelden de volgende voorwaarden:

  • Alle prijzen zijn per persoon, per nacht, inclusief toeristen belasting.
  • Er wordt een waarborg berekend op basis van de grootte van de groep.
  • Kinderen tot 3 jaar gratis.
  • Eindreinigingskosten € 90,00 per gebouw.
  • Zelfverzorgingsgroepen minimaal 30 personen en 2 nachten.
  • Weekend: vrijdag vanaf 15.00 uur tot zondag 15.00 uur.

Vrijblijvend een offerte ontvangen?

Overweegt u een verblijf in groepsaccommodatie de Stoofpolder? Vraag dan vrijblijvend een offerte aan en u ontvangt van ons zo snel mogelijk een offerte op maat!

Offerte aanvragen